zhp24.net
O harcerstwieCo napisali twórcy nowej internetowej harcerskiej Gazety:
"O blogu......

ZHP, to organizacja ruchu harcerskiego w Polsce. Organizacja, która się ciągle modyfikuje, zmienia, dostosowuje do tego jaki jest nasz kraj, jakie są jego potrzeby. A przynajmniej powinna.

W blogu zhp24.net, przez całą dobę możesz poczytać, co o zmianach w ZHP sądzą instruktorzy ZHP, jakie są ich spostrzeżenia na ten temat. Możesz poczytać rozważania dotyczące kursu, jakim płynie (dryfuje?) okręt ZHP.

Tematyka bloga różnorodna - tak jak różnorodne jest ZHP. Zapraszamy do lektury" .

www.zhp24.net
Nasz komentarz:
Ciekawy start, dobre teksty "się czyta" . Trochę to wygląda na....pierwszy odcinek "Lost" / Po ostatnim Zjeździe/. Czyżby nasi "Lości" się wreszcie....odnaleźli ?


Social Sharing: Facebook Google Tweet This

25
g00rek dnia września 12 2008 11:32:39

Wilku! Ci lości już dawno przesunęli wyspę i wrócili na kontynent. No może jeden pozostał na wyspie Wink)) ale dopiero od niedawna. Przecież ciągle działają i to na wszystkich szczeblach. Ale nawiązanie trafne - ci lości mają bardzo dużo futurospekcji, czy flashforwardów jak kto woli. I dlatego tak bardzo chcą zmieniać teraźniejszosć. Ay brotha, jakby to powiedział Desmond Smile

1
sikor dnia września 13 2008 01:00:24

No dobra 1 odcinek... 3 sezonu Smile
Nie no poważnie, dobry merytorycznie serwis prowadzony przez harcerzy czyli przybyło Smile

10
MaciekP dnia września 15 2008 23:53:09

Ważne, że robi się ferment, o który wołał Kohub. Nie jest ważne, kto w dialogu ma rację. Ważne, że robi się dyskusja, a to daje szansę na wnioski.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.