hr 1-2/2019 JUŻ W SIECI

Najnowszy numer Harcerza Rzeczypospolitej juz w sieci. Zapraszamy do czytania. Jest co!Order Orła Białego dla Kamyka cd.

 

Otrzymaliśmy takie pismo z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Sprawa ma, jak widać, swój dalszy ciąg. Nie udało się z okazji 100 lecia odzyskania Niepodległości, ale jak widać, wciąż nie wszystko stracone. Redakcja cieszy się bardzo, że praca i wszystkie Wasze podpisy, drodzy Czytelnicy, nie poszły na marne. Dla naszego Druha Harcmistrza profesora Aleksandra Kamińskiego - warto!

 

Czuwajmy ...

 


Nowy HR :)

Najnowszy numer Harcerza Rzeczypospolitej juz w sieci. Zapraszamy do czytania. Jest co!


Stanowisko w sprawie wartości

Własnie pojawiło się ciekawe stanowisko w sprawie wartości obowiązujących w harcerskim

wychowaniu w ZHP.  Zapraszamy do zapoznania się: Stanowisko


Podpisz bo warto!

Order Orła Białego dla profesora Aleksandra Kamińskiego! Podpisz petycję bo warto działać wspólnie w dobrym celu.

 

Znalezione obrazy dla zapytania order orła białego


Numer Specjalny 3/2017

W końcu Jest!

Oddajemy w Wasze ręce nowy numer Harcerza Rzeczypospolitej. Numer, naszym zdaniem, niezwykle ważny z 2 co najmniej przyczyn. Pierwszą jest to że został on opracowany w reakcji na tragedię jaka rozegrała sie podczas tegorocznego obozu harcerskiego w okolicy Suszka. Zginęły tam 2 harcerki i Ich pamięci numer ten poświęcamy. Drugim powodem jest zawartośc numeru. Autorzy postanowili poważnie podejśc do sprawy i dzięki temu dostajecie, drodzy Czytelnicy, do ręki bank wiedzy potrzebnej każdemu organizatorowi obozu harcerskiego ale oczywiście nie tylko. Gorąco zapraszamy do pobierania i czytania. Warto. 

Naczelny HR

 

HR 3/2017 Specjalny


A może tak tratwą? ...

Jak co roku   spływa sobie rzeką ;) To przykład fajnego wędrowniczego działania. Warto naśladować no i jest również czym się zainspirować. Więcej tu: Linka